Volné pracovní místo Operátor výroby

Vzdělání
vyučení, SŠ s maturitou
Hrubý plat
18.500-22.000 Kč

Popis pracovní nabídky

  • manuální práce ve výrobě
  • montáž dílů
  • balení

Požadujeme

  • zkušenosti ve výrobním závodě výhodou
  • VÍTÁNI JSOU I STARŠÍ MUŽI!
  • manuální zručnost, fyzická zdatnost
  • odpovědnost, spolehlivost
  • žádná zdravotní omezení
  • ochotu pracovat v 3 směnném provozu

Nabízíme

  • SMLOUVA NA HPP!
  • DLOUHODOBÉ ZAMĚSTNÁNÍ!
  • platové ohodnocení až 22 000 Kč
  • možnost přivydělat si na přesčasech
  • stravenky
  • 25 dnů dovolené
  • firemní akce pro své zaměstnance
  • moderní a přátelské prostředí

Jiná sdělení

Hledáme schopné, pracovité muže (STARŠÍ VĚK VÍTÁN!!) do výrobního závodu v Ústí nad Labem. Neváhejte nám poslat svůj životopis!

Podobné nabídky práce

Pracovník v keramičce - až 26.000 Kč! Teplice
NABÍRÁME nové pracovníky do výroby! Hledáte stabilní zaměstnání na HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR? Máte praxi ve výrobní společnosti? Nabízíme atraktivní zaměstnání v mezinárodní společnosti! - Práce ve výrobě keramiky - Obsluha strojů S ...
ADECCO spol.s r.o. Teplice, okres Teplice Plný úvazek
dnes
Operátor výrobních linek
Náplň práce: - lehká manuální práce ve výrobních linkách - obsluha strojů - kontrola hotových výrobků Požadujeme: - manuální zručnost - pečlivost Nabízíme: - 2312-ti směnné provozy - HPP - týden dovolené navíc - příspěvek na s ...
JOB LEADER CZECH s.r.o. Teplice, Ústí nad Labem Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
dnes
Operátor autoklávu Rokycany - ubytování ZDARMA+ navýšení BONUSŮ
- třísměnný provoz 8h - obsluha autoklávu - výroba a tvarování gumových hadic do automobilů
ADECCO spol.s r.o. Rokycany Plný úvazek
dnes
dnes
Montážní pracovnice
Ref. č.: 8-21-241060. Pro výrobní závod lokalizovaný přímo v Ústí n.L. hledáme montážní pracovnice na kompletaci součástek pro automobilový průmysl !
Grafton Recruitment s.r.o. Ústí nad Labem Plný úvazek
dnes
DĚLNÍK/CE s UBYTOVÁNÍM - 24 000 Kč + Nábor. příspěvek
• Jednoduchá obsluha zařízení na zpracování plastových nebo kovových dílů • Kompletace a jednoduché montáže • Kontrola kvality
O.K. AUTOMOT, s.r.o. Jihlava, okres Jihlava Plný úvazek
týden