Zařazeno v oborech:
Výroba a průmysl
Pozice:
Výrobní operátor
Lokalita:
Praha-východ
Může se Vám hodit:
Výrobní operátor Praha-východ

Volné pracovní místo Operátor výroby

aktivní
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Místo pracoviště
Východ
Plný úvazek
Vzdělání
vyučení

Zavedená firma s rostoucím potenciálem hledá pro rozšíření své výroby vhodné kandidáty na pozici: Operátor výroby

Náplň práce

  • vybalování zboží balení zboží
  • montáže a výměna součástek
  • práce s interní databází – pc
  • pozice je vhodná pro uchazeče se zájmem o přestěhování do Prahy

Požadujeme:

  • ochota pracovat ve 3 – 4 směnném provozu
  • SPOLEHLIVOST
  • manuální zručnost
  • samostatnost

Nabízíme:

  • platové ohodnocení odpovídající náročnosti práce
  • práci na HPP 4 týdny dovolené
  • dlouhodobou a trvalou práci v nadnárodní společnosti
  • svozový autobus zdarma zajištěn
  • závodní stravování
  • různorodou a zajímavou náplň práce
  • místo pracoviště Praha východ / Praha
  • ubytování