Volné pracovní místo  OPERÁTOR ZÁKAZNICKÉ LINKY

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

internetový obchod, zásilková služba se stroji, nářadím, vybavením dílny

-Telefonická komunikace se zákazníky e-shopu uni-max.com, jednoduchá administrativa
-Informační servis klientům e-shopu (telefon, e-mail, chat)
-Příjem a zpracování objednávek
-Jednoduché administrativní práce

Požadujeme

-Min. střední ukončené vzdělání s maturitou
-Komunikativnost a příjemný hlasový projev, schopnost samostatné práce, pečlivost, rutinní práci s PC a internetem
-Obchodní cit
-Výhodou je znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni a psaní všemi deseti

Nabízíme

-16.000 - 18.000 Kč
-Mimořádné odměny za mimořádný výkon
-Zázemí a stabilita rychle rostoucí české společnosti
-Práce v mladém kolektivu
-Příjemné a klidné pracovní prostředí
-Zajímavá a různorodá pracovní náplň
-Získání mnoha nových zkušeností v obchodním jednání

Jiná sdělení

Pracoviště:
-Praha - východ, Klecany, Topolová 483
-Parkování pro zaměstnance v zabezpečeném objektu, MHD z Praha Kobylisy 15min
-Pracovní doba po-pá 7.30-16 hod. nebo dle dohody

Pro zasílání životopisu použijte odpovědní formulář .
Do předmětu zprávy, prosím, uveďte název pozice "operátor call centra".