Nabídka práce ve firmě ManpowerGroup s.r.o.

Volné pracovní místo  Operátor/závozník na 1 směnu!

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

Pro českou rodinnou firmu se sídlem v Třebechovicích hledám šikovného a pracovitého kadidáta na pozici Operátora/závozníka.
Na věku nezáleží, důležitá je pracovitost, spolehlivost a zkušenost z výrobního prostředí (výroba, sklad atd.)

Náplň práce:
  • zásobování strojů výrobním materiálem
  • příjem materiálu na sklad, práci s VZV, vykládky a nakládky zboží
  • jednoduchá údržba strojů (např. na recyklování materiálu)
  • příprava výrobků na stružení (upevnění do přípravku, samotné stružení, kontrola s pomocí měřidel)
  • odvoz materiálu na další povrchové úpravy (jezdí se dodávkou)

Požadujeme

  • SOU vzdělání (technické)
  • praxe ve výrobě (obsluha strojů, zásobování výrobníc linek atd.)
  • řp. B
  • zkušenosti s vzv výhodou
  • spolehlivost, loajalita, pracovitost

Nabízíme

  • práci na 1 směnu (6:30 - 15)
  • pestrou práci bez stereotypů
  • fixní plat s možností růstu po zapracování
  • 13. plat
  • příspěvek na stravování
  • sickdays
  • rodinnou atmosféru a férové jednání

Zaujala Vás nabídka? Pro více info se přihlaste přes "odpovědět".

O nás

ManpowerGroup s.r.o. - o nás
  • Pomáháme lidem a firmám dělat dobrá rozhodnutí, protože víme, co je a co bude aktuální v současném světě práce.

  • 4 400 poboček Manpower v 72 zemích vyhledalo v loňském roce pro 400 000 společností 4 100 000 nových spolupracovníků.

  • V České republice se Manpower každý měsíc stará o personální a mzdovou agendu pro téměř 4000 zaměstnanců, které vyhledal a kteří pracují u jeho klientů. V roce 2005, díky své síti 16 poboček, našel Manpower pro 600 klientů 1600 nových spolupracovníků na stálé pracovní pozice.

číst dále

Naše pobočky

Jsme nadnárodní

Dbáme na legálnost

Sledujte nás