Volné pracovní místo  Operátorka kontroly kvality - vhodné pro absolventy

Lokalita a další
Vzdělání Základní

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

Máte smysl pro detail a třísměnný provoz Vám nevadí? Chtěli byste pracovat ve výrobní společnosti v Rychnově nad Kněžnou? Ocenili byste 5 týdnů dovolené, stravenky, bonusy a příspěvky na Vánoce, Velikonoce, dovolenou a další?
Pokud ano, dejte nám o sobě vědět. Hledáme nové posily do automotive společnosti. Vhodné i pro ABSOLVENTY.

Co Vás čeká?

kontrola kvality výrobků - nárazníků
vizuální kontrola lakových vad
práce v čistém a nehlučném prostředí

Co nabízíme:

stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti
motivující systém odměňování a benefitů
příspěvek na stravování a dopravu
vánoční a velikonoční bonusy
příspěvek na dovolenou
5 týdnů dovolené
hrubou měsíční mzdu v rozmezí 20 000 - 24 000 Kč

Co je třeba?

trestní bezúhonost
pečlivost a spolehlivost
zkušenost ve výrobě výhodou, ne podmínkou
ochota pracovat ve třísměnném provozu

Vhodné pro

Absolventy.