Volné pracovní místo  OPERÁTOR/KA V ODDĚLENÍ TŘÍSKOVÉHO OBRÁBĚNÍ - NÁSTUP IHNED!!!, 17-19.000 KČ, KARVINÁ

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 13 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimoprofesního.

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost vyrábějící komponenty pro jízdní kola, hledáme muže i ženy na pozice do oddělení třískového obrábění.

NÁPLŇ PRÁCE:
  • práce ve stoje u poloautomatického stroje, který obrábí hrubé součástky na jízdní kola
  • příprava a samostatné ovládání stroje
  • příprava výrobků na obrábění, vkládání výrobků do stroje a následná vizuální kontrola

Požadujeme

POŽADUJEME:
  • věk min. 18 let
  • SŠ / výuční list
  • podmínkou PRAXE na obráběcích strojích, ve výrobních společnostech, na kontrole jakosti atd. nebo TECHNICKÉ VZDĚLÁNÍ
  • fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav
  • časovou flexibilitu a ochotu pracovat

Nabízíme

NABÍZÍME:
  • HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • velmi dobré finanční ohodnocení: mzda 13.800 + 1.500 Kč bonus za docházku + příplatky dle zákona, po 3 měsících navýšení mzdy o 1-2.000 Kč…
  • průměrná mzda tedy činí cca 16.000 – 19.000 Kč hrubého měsíčně
  • Zaměstnanecké výhody (možnost využití obědů za 1 Kč, v případě noční a víkendu námi plně hrazená 50 Kč stravenka)
  • 12 hod. směny - 6:00-18:00, 18:00-6:00 hod. (3 dny ranní, 3 dny volno, 3 dny noční, práce o víkendech i svátcích dle směnného kalendáře), pauza každé 2 hod.
  • možnost si hodně přivydělat na přesčasech!!!
  • NÁSTUP ASAP – začátek května / poté eventuálně konec května
  • zázemí velmi moderní firmy, čisté a příjemné pracovní prostředí

Místo výkonu práce: Karviná – Staré Město

KONTAKT:
Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete IHNED svůj strukturovaný životopis, do předmětu uvádějte přesný název pozice!

ADECCO spol. s r.o., Poděbradova 7, 702 00 Ostrava

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: použijte odpovědní formulář