Volné pracovní místo  Operátor/ka ve výrobě (od 11.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

Hledáte práci ve výrobě? Máte šikovné ruce a nevadí Vám práce na směny? Pak je tu příležitost právě pro Vás! Zahraniční společnost v Prostějově přijme do týmu Operátora/ku výroby!

Náplň práce:

  • manuální práce ve výrobě
  • kompletace výrobků
  • zodpovědnost za kvalitně odvedenou práci

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání
  • manuální zručnost
  • ochota pracovat na směny

Nabízíme

  • různorodá práce v příjemném prostředí zahraniční společnosti
  • finanční odměna s možným růstem
  • závodní stravování přímo na pracovišti
  • balíček firemních benefitů ve formě příspěvků aj.
  • práce na HPP
  • lokalita: Prostějov

Jiná sdělení

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám Váš životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.