Volné pracovní místo  OPERÁTOR/KA VÝROBY – BRNO – MODŘICE

Lokalita a další
Vzdělání Základní

O firmě

Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 13 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimoprofesního.

Popis pracovní nabídky

Nabízíme:
  • Smlouva na HPP = hlavní pracovní poměr
  • Třísměnný provoz – ranní směna, odpolední směna, noční směna
  • Stabilní zázemí mezinárodní společnosti
  • Příspěvek na stravování 55%
  • Práce od pondělí-pátku
  • Mzda 14.477 Kč »po třech měsících 16.472 Kč»při splnění 100% Skill Blocks navýšení na 17.298 Kč
  • Docházkové bonusy
  • Příplatky za víkendy, svátky, přesčasy, noční

Požadujeme:
  • Praxe z výroby výhodou
  • Manuální zručnost
  • Ochota učit se
  • AJ výhodou
  • Praxe s PC výhodou

Pracovní náplň:
  • Manuální práce ve výrobě