Volné pracovní místo  **OPERÁTOR/KA VÝROBY - BRNO **

Lokalita a další
Vzdělání Základní

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

  • náplň práce: operátor/ka výroby s následnou vizuální kontrolou, opravy a čištění součástek (součástky do automobilového průmyslu), pomocné práce ve výrobě

Požadujeme

  • praxe na podobné pozici ve výrobě
  • manuální zručnost, dobrý zrak, pečlivost
  • ochota práce v hluku a ochota používat rukavice při práci
  • především práce v sedě, ale i některé směny práce ve stoje
  • nástup ihned (pohovory v průběhu týdne)

Nabízíme

  • ochota práce ve 3směnném provozu
  • Samostatná, odpovědná práce
  • Odpovídající finanční podmínky (fix + prémie)
  • Nástup IHNED
  • Spolehlivost, férový přístup, dlouhodobou práci
  • typ pracovní smlouvy: HPP