Volné pracovní místo  Operátor/ka výroby - Mikulov - až 21 000,-

Lokalita a další
Vzdělání Základní

O firmě

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.

Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 13 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimoprofesního.

Pojďte pracovat pro firmu, která je zde již více než 75 let a patří k předním dodavatelům kabelů, vodičů a drátů!

NÁPLŇ PRÁCE:
  • manuální práce ve stoje u výrobních linek (montáž, lisování, pájení, lepení)
  • kontrola výrobků
  • zadávání dat do PC

Požadujeme

Jste manuálně zruční?
Jste spolehliví a pracovití?
Nevadí Vám práce v třísměnném režimu?

Potom hledáme právě Vás!!

zkušenost ve výrobě NENÍ PODMÍNKOU, ale určitě pro Vás bude VÝHODOU

Nabízíme

Nabízíme STABILNÍ práci na HPP v moderní firmě

ČISTÉ, BEZHLUČNÉ A BEZPRAŠNÉ pracovní prostředí

Motivující finanční ohodnocení až 21 000,-
Docházkový BONUS 1500,-
Výkonostní BONUS až 3000,-

DOTOVANÉ závodní stravování
PŘÍPLATKY dle zákoníku práce
Týden dovolené NAVÍC
vlaková zastávka JEN 20m od výroby

a nyní i PŘÍSPĚVEK NA DOPRAVU dle vzdálenosti až 150Kč /1 den!!!