Volné pracovní místo  Operátor/ka výroby - zajímavé podmínky/PROSTĚJOV

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

Úspěšná společnost v Prostějově přijme do svého týmu manuálně zručného operátora/operátorku pro ruční kompletaci výrobků na stroji. Hledáte práci ve výrobě? Tak reagujte zasláním Vašeho životopisu!

Náplň práce:

  • manuální práce – ruční kompletace výrobků
  • kontrola průběhu výroby na stroji
  • spolupráce s kolegy

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání
  • šikovné ruce
  • ochotu pracovat na směny

Nabízíme

  • práce v příjemném a přátelském prostředí výrobní společnosti
  • mzdové ohodnocení s bonusy
  • stravování v areálu společnosti s příspěvky
  • balíček firemních benefitů
  • práce na HPP
  • nástup možný ihned
  • Prostějov

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám Váš životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.