Volné pracovní místo  Osobní asistent/asistentka, pracovník v sociálních službách

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 28 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Chcete být užiteční a pomáhat druhým?
Chcete mít dobrý pocit z odvedené práce?
Pak neváhejte a staňte se členem týmu Chytré Péče!!!

Chytrá péče je poskytovatelem registrované sociální služby „osobní asistence“ a pro své pracoviště v Praze, hledáme posilu/posily na pozici:
Osobní asistent/ka - pracovník v sociálních službách (přímá péče)

Náplň práce:
péče a podpora klientů v jejich domácím prostředí
pomoc s osobní hygienou
pomoc při oblékání, stravování
aktivizační činnost
doprovody k lékaři, na úřady apod.
procházky, společnost

Požadujeme

Požadujeme:

Základní či středoškolské vzdělání.
Trestní bezúhonnost
Empatický přístup ke klientům
Kvalifikační předpoklady (pracovník v soc. službách) nebo zkušenosti z obdobné pozice výhodou ne podmínkou, (lze doplnit v průběhu zaměstnání do 18 měsíců od nástupu).
Flexibilitu, ochotu a trpělivost.
Schopnost samostatné práce i práce v týmu.
Odolnost vůči stresu.

Nabízíme

Smysluplnou práci v dynamicky se rozvíjejícím týmu
Pracovní smlouvu (plný nebo zkrácený úvazek dle Vašich možností).
Stravenky
Flexibilní pracovní doba
Kupon pražské MHD

Vhodné pro

Absolventy.