Volné pracovní místo  Ostraha - administrativní budova 150 Kč/h čistého

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské
Hrubá mzda 164 Kč / hodinu

O firmě

Společnost PRO SECURITY řadu let spolupracovala s jedničkami z bezpečnostního oboru v Německu. Během spolupráce, jsme od našich partnerů postupně převzali a přijali za vlastní pověstný německý smysl pro detail, přesná pravidla komunikace, správně nastavení řídících procesů, precizní kontrolu kvality služeb a neustálé prohlubování odbornosti pracovníků. Na základě získaných zkušeností a diametrálních rozdílů v ostraze v ČR, jsme se rozhodli, přenést toto know-how i do České republiky, nastavit laťku co nejvýše a začít udávat trend.

Cílem PRO SECURITY je poskytovat klientům nadstandardní komplexní bezpečnostní služby v kombinaci s nejmodernějšími bezpečnostními systémy pro ochranu majetku a osob nejen v Praze, ale i po celé České republice a za rozumnou cenu.

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

Pochůzková činnost
Monitoring bezpečnostních programů na PC (ezs,eps,cctv,acs)
Kontrola vzniklých alarmů
Doprovody návštěv
Výdej návštěvních karet
Dvousměnný provoz
Komunikace s návštěvami a zástupci klienta

Požadujeme

Nutná znalost AJ - komunikativní úroveň slovem i písmem
Reprezentativní vystupování
Samostatnost
Spolehlivost
Předchozí zkušenosti s obdobnou pozicí vítané

Nabízíme

Možnost kariérního i platového růstu
Dobrá dostupnost – zastávka metra Invalidovna
Klidné, moderní a příjemné pracovní prostředí
Možnost uplatnění cizích jazyků
Zaměstnání ve stabilní firmě s dlouhou působností
Férový přístup a lidský přístup který jinde nezískáte
Vyplácení záloh každý týden
Možnost dodělat ve spolupráci s naší firmou osvědčení strážný a další certifikáty vyšší úrovně

Vhodné pro

Absolventy.

Možnost ubytování

Poskytujeme ubytování.

Jiná sdělení

Prosím, zasílejte své CV s přiloženou formální fotografií.