Volné pracovní místo  Operátor / ka pájení - Kladno / Rakovník

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání Vyučení

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • základní pájení součástek
  • práce dle manuálů a elektroschémat

Nabízíme:
  • dlouhodobou spolupráci na HPP
  • ZAJÍMAVÉ finanční ohodnocení dle praxe (až 23.000 Kč/měsíc)
  • BENEFITY dle provozu:
13.mzda 5 týdnů dovolené zdarma svozové autobusy dotované závodní stravování od 23 Kč/menu příspěvek na svačiny čtvrtletní bonusy roční bonusy příspěvek na dovolenou klimatizované prostředí aj.
  • pracoviště Kladensko Rakovnicko

Požadujeme:
  • zkušenosti s pájením (pájka/mikropájka/trafopájka aj.)
  • manuální zručnost
  • pečlivost
  • trestní bezúhonnost
  • ochota pracovat na 1- 2 směny Po-Pá (8 hod směny)
  • v případě zájmu zašlete životopis volejte 9-17 v prac.dny nebo zašlete SMS (my se ihned ozveme) na telefonní číslo použijte odpovědní formulář nebo použijte odpovědní formulář