Nabídka práce ve firmě JOBSTART s.r.o.

Volné pracovní místo  Payroll specialista s portugalštinou

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost, která je jedním z největších poskytovatelů služeb v oblasti mzdového účetnictví, servisu v personalistice a v účtování cestovních výloh, hledáme vhodné uchazeče na pozici:

Payroll specialista s portugalštinou

Náplň práce:

  • Poskytovat služby týkající se koordinace,řízení a odpovědnosti se zpracovávání mezd
  • Zajistit zpracování mzdových rozvrhů a ujistit se, že dané termíny jsou dodrženy
  • Sjednocení mzdových výsledků a následná kontrola (audit) dle zákaznických požadavků
  • Testování a ověřování výsledků
  • Koordinace s interními odděleními
  • Poskytování rad a konzultací klientům ohledně změn týkajících se mezd
  • apod.

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání (ideálně ekonomického směru)
  • velmi dobrá znalost portugalštiny
  • komunikativní znalost angličtiny nutná!
  • uživatelská znalost práce s PC (Excel, Word, výhodou je SAP)
  • praxe ve mzdové a účetní oblasti nebo administrativě a zákaznickém servisu
  • ochota naučit se mzdové účetnictví cizí země
  • proklientský přístup a zkušenosti z klientského servisu - nejlépe nadnárodní společnosti
  • schopnost práce v týmu, ochota, přesnost a spolehlivost

Nabízíme

  • práce pro významnou zahraniční společnost se zaručenou stabilitou a dynamickým růstem
  • kompletní zaškolení na danou pracovní pozici
  • motivující finanční ohodnocení a firemní benefity
  • využití Vašich jazykových znalostí na každodenní bázi
  • nástup ihned nebo dle dohody s Vámi

Jiná sdělení

  • moderní pracovní prostředí na Praze 5

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".

O nás

JOBSTART s.r.o. - o nás

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v centru Prahy.

Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.
Nabízíme personální poradenství týkající se osobního rozvoje, komunikačních dovedností a umění prosadit se na trhu práce. V rámci těchto služeb poskytujeme pohovory nanečisto, vzorové testování, vypracování profesního životopisu a motivačního dopisu.

Poradíme vám, jak být úspěšní při hledání nového zaměstnání.

číst dále

NAJDEME VÁM ZAMĚSTNÁNÍ

PORADÍME VÁM V KARIÉRNÍCH OTÁZKÁCH

PŘISTUPUJEME K VÁM INDIVIDUÁLNĚ

Sledujte nás