Volné pracovní místo  Performance and Process Analyst (vývoj SW)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Buďte součástí perspektivní mezinárodní firmy, která se svým produktem slaví stále větší úspěchy doma i v zahraničí. Máte k tomu nyní příležitost na pozici Performance Analytik (vývoj SW).<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li>Komplexní kvalitativní a kvantitativní analýza a popis existujících procesů napříč celým oddělením vývoje SW (všechny týmy, jejich úkoly a funkce...)</li>
<li>Realizace analýz se dvojím zřetelem:</li>
<li> 1) výkon organizace při doručování nových funkcí</li>
<li> 2) kvalita doručovaného SW</li>
<li>Předložení konkrétních doporučení optimalizace stávajících postupů a výkonů zaměstnanců oddělení vývoje SW</li>
<li>Definování KPI (klíčových ukazatelů výkonu) včetně odůvodnění jejich přínosu a opodstatněnosti</li>
<li>Prezentace zjištění, navrhovaných zlepšení a doporučení před managementem (lokálním i zahraničním)</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li>SŠ nebo VŠ v IT</li>
<li>Excelentní analytické schopnosti</li>
<li>Výborné komunikační dovednosti</li>
<li>Rozsáhlá praktická znalost životního cyklu vývoje SW (technický background)</li>
<li>Relevantní analytická praxe v oblasti vývoje SW </li>
<li>Pokročilá komunikativní i písemná znalost AJ</li>
<li>Znalost češtiny nebo slovenštiny podmínkou</li>
<li>Ochota cestovat mezi týmy v Praze a Brně (potřeba strávit alespoň 1 den v týdnu na druhé pobočce)</li>
</ul>

Nabízíme

Společnost dále nabízí zajímavý systém firemních výhod, možnost odborného a profesního růstu, zázemí silné stabilní mezinárodní společnosti

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".