Volné pracovní místo  Personalista/-ka

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek
Vzdělání SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

Pro našeho významného klienta, nadnárodní výrobní společnost se sídlem na Mostecku, hledáme vhodného kandidáta/-ku na uvedenou pozici.

Náplň práce:

  • koordinace a příprava pracovně právních dokumentů spojených s nástupem a odchodem zaměstnanců
  • zpracování a archivace pracovních smluv a všech příslušných dokumentů
  • komunikace s úřady a pojišťovnami
  • zodpovědnost za nábor a výběr zaměstnanců (dělníci, THP)
  • správa databáze školení, lékařských prohlídek aj.
  • zpracování podkladů pro mzdy
  • pravidelná tvorba personálních reportů pro potřeby vedení
  • aktivní spolupráce s jednotlivými úseky společnosti
  • poradenská činnost pro zaměstnance společnosti

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • praxi na pozici personalisty/-ky ideálně ve výrobní společnosti
  • praxi ve zpracování mzdových podkladů
  • aktivní znalost anglického nebo německého jazyka
  • komunikativnost, flexibilitu, stresuodolnost

Nabízíme

  • atraktivní finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity
  • moderní pracovní prostředí
  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".