Volné pracovní místo  Personalista – Mzdová účetní s nástupním bonusem 10 000KČ

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 42 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Popis pozice

Personalista – mzdová účetní každodenně úzce spolupracuje s personálním manažerem na plnění každodenních úkolů ze strany topmanagementu a ostatních manažerů. Zodpovídá za pravidelné a správné zpracování mezd a požadované související činnosti a výstupy (hlášení zdravotní pojišťovny, OSSZ, státní instituce atd.). Administruje v souladu se zákoníkem práce pracovně – právní záležitosti. Realizuje přijímání, ukončování a převod zaměstnanců. Plánuje lékařské prohlídky.

Požadavky na pozici

Zkušenosti s vedením mzdového účetnictví ve firmě která působí ve strojírenském odvětví

SŠ / VŠ ekonomického směru.

Minimální praxe 5 let ve výrobní společnosti na obdobné pozici.

Výborná znalost Zákoníku práce.

Znalost HR procesů

Prokazatelná znalost práce s ERP systémy (KARAT software výhodou)

Znalost práce s MS office na středně pokročilé úrovni – zejména Excel.

Časová flexibilita

Samostatnost a pečlivost

Benefity

25 dnů dovolené

Stravenky 110 Kč za odpracovanou směnu (55 % z ceny hradí zaměstnavatel, 45 % z

ceny hradí zaměstnanec)

Ostatní benefity dle aktuální Kolektivní smlouvy

Pracovní doba

PO – PÁ (7,5 hodiny)

Platové ohodnocení

Nástupní bonus po odpracování 3 měsíců 10 000KČ

Mzda do 42 tis. Kč brutto – dle prokazatelné praxe

15 % kvartální prémie vyplácené na základě interních kritérií