Volné pracovní místo  Personalista pro odměňování (AJ)

Lokalita Třebíč a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

CO BUDETE DĚLAT?
Zajišťovat reporting z oblasti HR (personální data, čísla, tabulky)
Mít na starost dodržování pravidel odměňování
Pracovat s daty z docházkového systému
Zpracovávat podklady pro výpočet mezd
Úzce spolupracovat s mzdovou účetní
Spolutvořit funkční odměňovací systém
Spolupracovat s ostatními odděleními a kolegy

Požadujeme

Máte ekonomické vzdělání a znalosti zákoníku práce/ mzdové legislativy? Do HR týmu výrobní firmy na Třebíčsku hledáme posilu pro oblast odměňování, mzdových analýz. Potřebujeme aktivní AJ (min. B2). Praxe výhodou. Fajn plat, 25 dní dovolené, sick days, vhodné i pro juniory!

Nabízíme

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Zajímavou práci ve stabilní společnosti
Zázemí stabilní středně velké společnosti
Fajn plat 13x ročně + měsíční odměny
Roční odměny
Prémie v případě významných životních situací
Notebook, mobilní telefon
25 dní dovči
3 dny sick days
Odborné a jazykové vzdělávání
Příspěvky na stravování
Příspěvky na sport a kulturu
Výhodný mobilní tarif pro rodinné příslušníky
Káva na pracovišti
Firemní akce
Místo výkonu práce: region Třebíč

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

MÁTE ZÁJEM O VÍCE INFORMACÍ? OZVĚTE SE NÁM, AŤ TO MŮŽEME PROBRAT!

Máte zájem o nabídku Personalista pro odměňování (AJ)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Andrea Popková z NOVÝ START, personální agentura s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Personalista pro odměňování (AJ)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.