Volné pracovní místo  PERSONALISTA

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Jedna z předních výrobních firem v potravinářské průmyslu hledá do svého týmu PERSONALISTU.

NÁPLŇ PRÁCE
  • zajišťování náborů zaměstnanců
  • poradenství pro manažery jednotlivých úseků i řadové zaměstnance
  • spolupráce při tvorbě a nastavování HR-systémů
  • spolupráce při přípravě podkladů k investičním pobídkám
  • zpracování statistik HR aktivity (den otevřených dveří vánoční sbírka aj.).

POŽADUJEME
  • SŠ nebo VŠ vzdělání praxi v oblasti řízení lidských zdrojů min. 2 roky
  • aktivní znalost AJ
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • excelentní komunikační a organizační schopnosti časovou flexibilitu stresuodolnost.

NABÍZÍME
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • možnost kariérního růstu
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • zaměstnanecké benefity (13. plat týden dovolené navíc jazykové kurzy)
  • velký prostor pro vlastní seberealizaci
  • moderní pracovní prostředí

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".