Volné pracovní místo  PERSONALISTA/KA - mezinárodní výrobní společnost

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 5-12-218927. HLEDÁME osobnost se zkušenostmi a zájmem o lidský potenciál. <br/>
<br/>HLEDÁME člověka, co spojí kariéru s perspektivou automobilového průmyslu. <br/>
<br/>HLEDÁME právě VÁS, jste-li personalista! <br/>
<br/>Pojďte se přidat ke špičce, top firmě, výbornému zaměstnavateli v regionu královéhradeckého kraje a nechte rozvinout svůj potenciál, který bude navíc hýčkán množstvím benefitů a rozvojových aktivit společnosti, pro kterou právě hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici: <br/>
<br/>PERSONALISTA/KA<br/>
<br/>Co Vás čeká?<br/>
<ul>
<li> Podpora managementu v oblasti HR</li>
<li> Organizace nástupů zaměstnanců a dohled nad procesem adaptace zaměstnanců</li>
<li> Související HR administrativa</li>
<li> Komunikace s úřady, institucemi</li>
<li> Zpracování personálních statistik</li>
</ul>

Požadujeme

Ideální kandidát/ka na tuto pozici splňuje: <br/>
<ul>
<li> Min. 2 roky praxe v oblasti i lidských zdrojů, nejlépe z mezinárodní společnosti</li>
<li> AJ na komunikativní úrovni</li>
<li> Znalost MS Office (Excel, PowerPoint)</li>
<li> Orientace v zákoníku práce a souvisejících předpisů</li>
<li> Proaktivní přístup, zodpovědnost, odolnost vůči stresu, samostatnost</li>
</ul>

Nabízíme

Na oplátku nabízíme:<br/>
<ul>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> Příspěvek na penzijní připojištění</li>
<li> Příspěvek na stravování</li>
<li> Vzdělávací kurzy</li>
<li> Další firemní benefity</li>
</ul>