Volné pracovní místo  PERSONALISTA/KA/ PRAHA/ KAV

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • Kompletní personální a pracovně právní administrativa (pracovní smlouvy a personální evidence)
  • Nábor nevedoucích zaměstnanců, zajištění inzerce
  • Organizace nástupů nových zaměstnanců včetně úvodního školení
  • SAP, kompletní údržba personálních dat včetně vkládání dat u nových zaměstnanců, změna dat, aktualizace organizační struktury,..
  • Zpracování, kontrola, evidence a zasílání podkladů pro mzdovou účtárnu
  • Evidence a řešení pracovních úrazů včetně dokumentace

Požadujeme

Požadujeme:
  • SŠ s maturitou, VŠ vzdělání
  • Minimálně 2 roky praxe na pozici Personalisty v mezinárodní společnosti - podmínkou
  • Znalost pracovně právních předpisů
  • Uživatelská znalost programu SAP - výhodou
  • Znalost BOZP a PO
  • Organizační a komunikační schopnosti, zodpovědnost, přesnost
  • Časová flexibilita
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Anglický jazyk – velkou výhodou
  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme

Nabízíme:
  • Zázemí mezinárodní společnosti s možností profesního růstu
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Zajímavé mzdové ohodnocení (základní mzda + bonusy)
  • Firemní vzdělávání
  • Balíček zaměstnaneckých výhod
  • Nástup ihned

Pokud Vás tato nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ pomocí volby "odpovědět" a uvádějte značku 23633/PER/KAV

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2014. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Jiná sdělení

Pro našeho klienta, nadnárodní společnost, působící v oblasti nákupu a prodeje, hledáme vhodné uchazeče na pozici:

PERSONALISTA/KA