Volné pracovní místo  Personalista/ka

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho významného klienta, obchodní společnost působící v oblasti automobilového průmyslu, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici: Personalist/ka do centra Prahy - Florenc.

Náplň práce:
  • vedení administrativní agendy zaměstnanců
  • nábor zaměstnanců
  • správa personální databáze zaměstnanců
  • kompletní příprava podkladů ke mzdám
  • aktualizace organizačních schémat společnosti
  • správa firemních benefitů
  • administrativa spojená se zaměstnáváním cizinců
  • příprava podkladů pro reportingy
  • spolupráce s nadřízeným při přípravě školení a jazykových kurzů

Požadujeme

  • VŠ vzdělání
  • výborná znalost FJ , znalost AJ velkou výhodou
  • předchozí zkušenosti z oblasti lidských zdrojů
  • znalost pracovního práva, zkušenosti v oblasti přihlašování cizinců výhodou
  • zkušenosti s přípravou podkladů pro mzdy
  • pokročilá znalost práce na PC ( MS Word, Excel, Internet )
  • výborné komunikativní a organizační dovednosti
  • samostatnost, iniciativa, flexibilita, preciznost, smysl pro zodpovědnost

Nabízíme

  • prostředí mezinárodní společnosti
  • zajímavé platové ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody

Nástup: dle dohody
Lokalita: Praha - Florenc

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".