Volné pracovní místo  Personalista/ka

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní auditorskou společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici „Personalista/ka“, region: Praha.

Náplň práce:
  • organizace výběru nových zaměstnanců
  • příprava podkladů pro mzdy
  • podklady pro externí mzdovou účtárnu
  • pracovně-právní a personální agenda

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • min. 2 - 3 roky praxe na obdobné pozici
  • komunikativní znalost AJ nebo NJ výhodou
  • zájem vzdělávat se v oblasti pracovního práva a zpracování mezd
  • dobrá znalost práce na PC (MS Office – Excel)
  • komunikační a organizační schopnosti, příjemné vystupování, pečlivost, spolehlivost, samostatnost

Nabízíme

  • zázemí zahraniční společnosti, která má výborný systém odměňování
  • nadstandardní zaměstnanecký balíček výhod
  • přátelský a profesionální kolektiv
  • možnost odborného a jazykového vzdělávání

Nástupní plat: cca. 25 – 30 tis. Kč (dle zkušeností)

Nástup: listopad 2007