Volné pracovní místo  Personalita/ personalistka - spěchá

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho významného klienta, výrobní společnost se sídlem na Teplicku, hledáme vhodného kandidáta/-ku na uvedenou pozici.

Náplň práce:

  • vedení personální agendy
  • spolupráce při agendě spojené s investičními pobídkami
  • zodpovědnost za nábor zaměstnanců - vedení pohovorů
  • zajištění závodní preventivní péče
  • úzká spolupráce s mzdovou účtárnou
  • kontakt s úřady práce a ostatními institucemi
  • vytváření reportů a statistik pro vedení společnosti
  • zavádění efektivního systému rozvoje zaměstnanců

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • praxi na personálním oddělení, ideálně ve výrobní společnosti
  • dobrou orientaci v pracovním právu
  • podmínkou je velmi dobrá znalost německého jazyka
  • samostatnost, komunikativnost, zodpovědnost, spolehlivost, loajalita
  • znalost práce na PC
  • ŘP
  • ochota stále se učit
  • odolnost vůči stresu
  • aktivní přístup
  • znalost systému SAP výhodou

Nabízíme

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity
  • moderní pracovní prostředí
  • zázemí stabilní a prosperující společnosti

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".