Volné pracovní místo  Personální konzultant/ka - získej praxi v HR - Brtnice

Lokalita Brtnice a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 20 000–25 000 Kč / měsíc

Jsme ryze česká personální společnost a na trhu působíme již 13. rokem. Momentálně hledáme novou posilu do našeho HR týmu v Brtnici.

Hledáme člověka, který rád komunikuje s lidmi a svoji práci si dokáže zorganizovat. Pokud nemáš přímo zkušenosti v oblasti personalistiky, nevadí – vše potřebné tě naučíme!

Jaká by byla tvoje náplň práce?

Našim klientům pomáháme najít ty nejlepší kandidáty a obsazovat pozice napříč celým trhem práce. Tvoje práce by tady spočívala především v aktivním hledání zajímavých kandidátů v databázích a ve vedení telefonických pohovorů. S tím je samozřejmě spojená práce na počítači a administrativa - tvoření a vkládání inzerátů na pracovní portály, tvorba reportů, práce s Outlookem, interním systémem apod.

Co od tebe očekáváme?

  • Zájem o HR oblast
  • Angličtinu na komunikativní úrovni – telefonická komunikace s kandidáty v AJ
  • Český jazyk na úrovni rodilého mluvčího, zejména pro psaní reportů pro naše klienty
  • Práce na PC – Outlook, Word, interní systém
  • Komunikativní schopnosti

Co ti můžeme nabídnout?

  • Práci, která dává smysl a má své výsledky – pomůžeš najít lidem práci a klientům obsadit hledané pozice
  • Získat praxi v HR, zaškolení od zkušených kolegů je samozřejmostí
  • Možnost práce na HPP nebo DPP (minimálně 3 celé dny)
  • Měsíční a kvartální bonusy na základě splněných targetů
  • Roční soutěž o 10 000 Kč
  • Měsíční motivační soutěže o konzultanta/ku daného měsíce (výhrou je příspěvek na gastro zážitek, relax&kosmetiku, kulturu, oblečení, módní doplňky a další)
  • Notebook a mobilní telefon i k soukromým účelům
  • Firemní akce a vánoční večírek
  • Nástup: dle dohody
  • Kanceláře v Brtnici

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Benefity

  • Bonusy/prémie
  • Firemní akce

Požadujeme

Angličtina - Středně pokročilá