Volné pracovní místo  PHP/Drupal programátor

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–75 000 Kč / měsíc

O firmě

Vy hledáte, my najdeme!
Jsme marketingová agentura, která Vám najde lepší práci. Jinak. Lépe.

byly naši klienti v online světě co nejvíc vidět. Do našeho různorodého týmu, hledáme, další programátory nebo programátorky, kteří s námi budou spolupracovat v kanceláři, z domova v Čechách nebo třeba z Kanárských ostrovů.
Náplň práce:
  • vytváření a správa webu na PHP custom kódu
  • realizace custom modulů do open source systémů
  • správa webu na redakčním systému Drupal
  • kódování v CSS a šablonovacím systému
  • realizace JS na front-endu pro podpůrné funkce webu vč. debugování

Požadujeme

  • znalost PHP a SQL jazyka
  • administrativní znalost redakčního systému Drupal
  • výhoda pro vás bude orientace v XHTML, CSS, JavaScript a šablonovacího systému TWIG
  • chuť učit se novému a rozvíjet se

Nabízíme

  • HPP/IČO/DPP/práci při RD
  • až 400,-/hodina
  • home office
  • čtvrtletní a roční odměny podle projektů
  • flexibilní pracovní dobu – určíte si sami podle Vašich potřeb
  • možnost odborného vzdělávání a rozvoje
  • multisportkarty
  • pravidelné grilovačky a firemní akce
  • práci v různorodém týmu, opravdu je to tým holek i kluků, od studentů až po ostřílené profíky. 😊
  • možnost pracovat na nových a dynamických projektech, i když jsme stabilní firmou a nabízíme dlouhodobou spolupráci
  • kariérní rozvoj
  • hlídání dětí – Vašich 😊.
  • kancelář a zázemí na Praze 2

Vhodné pro

Absolventy, OZP, důchodce, osoby na mateřské/rodičovské dovolené.

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova, převážně pracovat z domova nebo pracovat jen z domova.

Jiná sdělení

Došli jste až sem? Ozvěte se nám! Nezapomeňte nám poslat Váš životopis, v opačném případě Vás nemůžeme zařadit do výběrového řízení. My Vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme Vám palce.