Volné pracovní místo  PHP PROGRAMÁTOR / KA v AUTOMOTIVE!

Vzdělání SŠ s maturitou

Jsme výrobní společnost která vyrábí součástky do automobilů světových značek jako jsou Toyota BMW Škoda Porsche Audi Peugeot a další. V posledních letech u nás přibylo několik nových výrobních hal a proto rozšiřujeme tým našich zaměstnanců!

Náplň práce:

  • Programování Front end a Back end webových aplikací v prostředí automotive
  • Analýza a podpora interního rozvoje
  • Spolupráce s odděleními napříč celou firmou

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání
  • Znalost Linux Apache MySQL PHP JavaScript. AJAX JSON CSS HTML Bootstrap Git
  • Znalost Windows Server MS SQL Oracle JDE Sharepoint výhodou
  • Zodpovědnost pečlivost flexibilita

Nabízíme:

  • Prostor pro vlastní seberealizaci
  • Mzda dle dosavadních zkušeností
  • Dovolená navíc
  • Dotované závodní stravování
  • Odměny za odpracované roky

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat!