Volné pracovní místo  PL4207: Hlavní inženýr projektu

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme personální agentura. Zaměřujeme se na zprostředkování práce na hlavní pracovní poměr. Naše agentura působí zejména v regionech Královehradecký a Pardubický kraj a Vysočina. Nabídky práce se však objevují i z dalších regionů.

Vaším úkolem na této velmi zodpovědné a seniorské pozici bude:

  • Výkon funkce generálního projektanta v plném rozsahu při zpracování projektové dokumentace
  • Výkon autorského dozoru při realizaci stavby až do jejího ukončení
  • Metodické řízení pracovníků ve funkcích zodpovědných a vedoucích projektantů
  • Aktivní podíl na identifikaci příležitostí a získávání projekčních zakázek v malé a střední energetice se zaměřením na TZB
  • Zpracovávání koncepčních studií, spolupráce s orgány státní správy
  • Komplexní řešení přípravné a projektové dokumentace složitých staveb
  • Zajišťování koordinace jednotlivých profesí na projektu, zajišťování kooperací projektových prací včetně předávání podkladů
  • Příprava podílů projektových výkonů
  • Spolupráce při tvorbě nabídek na projektové a dodávkové akce
  • Aktivní spolupráce s cenovým oddělením (příprava) a výrobou (realizací)
  • Zodpovědnost za sestavení, správnost a úplnost podkladů pro návrhy SOD na projektové práce a dodávkové akce
  • Zpracování studií proveditelnosti, koordinačních situací, průvodních a souhrnných technických zpráv
  • Spolupráce s hlavním stavbyvedoucím na tvorbě systému projektového řízení stavby (příprava subdodavatelských smluv)
  • Zodpovědnost za komplexnost a kvalitu přebíraných podkladů; za komplexnost, úplnost a kvalitu zpracovávané projektové dokumentace
  • Zodpovědnost za výkon inženýrských činnosti k dosažení územního rozhodnutí a stavebního povolení, zapracování podmínek do projektové dokumentace, odsouhlasení PD s investorem a dodavatelem; za splnění termínu projektových akcí
  • Ze zákona ponesete zodpovědnost za zpracování dokumentace dle platných norem a předpisů
  • Spoluzodpovědnost za čerpání finančních prostředků na zakázku
  • Aktivní účast na poradách střediska

Požadujeme

Vaše kvalifikace:
VŠ/SŠ vzdělání, technický obor (TZB, stavební, strojní, energetika, MaR, …), autorizace podle ČKAIT, odpovídající prokazatelná praxe podmínkou (min. 7 let), zaměření na TZB, TPS;
organizační schopnosti, řídící schopnosti, prezentační a komunikační dovednosti, spolehlivost, odpovědnost, samostatnost, důslednost, týmový duch, leadership;
zkušenosti s přípravou komplexních technických řešení, tvůrčí vize; zkušenosti s projekty energetických úspor, řízením firemní energetiky nebo energetickými audity/posudky výhodou,
přehled o moderních technologiích v oblasti tepelné energetiky. Chuť dále se vzdělávat a učit se novým věcem a přístupům; výborná uživatelská znalost projekčních SW (Autocad), MS Office, zkušenost s 3D, potrubní statikou, nebo jiná specializace výhodou.
ŘP sk. B, ochota cestovat (v rámci ČR).

Nabízíme

Perspektivní pozice v prostředí dynamické společnosti významné energetické skupiny,
motivující finanční ohodnocení s významnou výkonovou složkou v závislosti na výsledcích.
Práci, v rámci které si budete dále rozvíjet své znalosti a zkušenosti.
Inspirující a kvalitní pracovní kolektiv, kvalitní a moderní pracovní vybavení
Firemní benefity – stravenky, služební automobil i k soukromým účelům, využití firemních cen na zboží a služby i pro zaměstnance. Podporu v profesním vzdělávání.
Flexibilní pracovní doba. Řada dalších firemních benefitů.