Volné pracovní místo  PLÁNOVAČ / SENIOR PLÁNOVAČ - strojírenství

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

Jsme personálně poradenská společnost, pro našeho klienta, úspěšnou mezinárodní strojírenskou společnost, se sídlem v Brně, hledáme zkušené kandidát-y/ky na pozici:

PLÁNOVAČ / SENIOR PLÁNOVAČ - strojírenství

Aktuálně hledáme jak kandidáta/ kandidátku s alespoň roční praxí ve strojírenství a zároveň plánování, tak kandidáta/ kandidátku s víceletou praxí (min. 4 roky), schopného/ schopnou v případě nutnosti zastupovat vedoucího oddělení a zodpovídat za menší tým.

Náplň práce:
  • samostatné plánování veškerých výrobních procesů
  • řízení agendy plánování (včetně výkresové dokumentace, objednávek a reportů)
  • správa systému zakázek, odsouhlasení zakázek, odesílání faktur, aj.
  • zodpovídání za plnění termínů zakázek, zajišťování splnění požadavků zákazníků
  • zajištění nákupu materiálu a služeb – ve spolupráci s dalšími odděleními
  • kontrola výrobních nákladů a jejich kalkulace
  • komunikace se zákazníky

Požadujeme:
  • SŠ/VŠ technické (strojírenský obor výhodou)
  • Praxe na obdobné pozici ve strojírenské výrobě (zkušenosti se zakázkovou výrobou výhodou)
  • Znalost AJ slovem i písmem
  • Velmi dobrá znalost práce s PC (MS Excel), zkušenost s ERP systémem výhodou
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Stresu-odolnost, schopnost aktivně a efektivně řešit vzniklé problémy
  • Časová flexibilita, zodpovědný přístup
  • Schopnost pracovat v týmu

Nabízíme:
  • Zázemí silné mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí
  • Příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Příležitost ke vzdělávání osobnímu růstu, jazykové vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené a další zaměstnanecké výhody
  • Pracoviště v Brně

Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do životopisu, dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v plném rozsahu v databázi společnosti Randstad v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to na dobu max. jednoho roku a poté k jejich skartaci.
Zároveň tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".