Volné pracovní místo  Plánovač logistiky (od 26.000 Kč) | příležitost ke stěhování

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Práce na pozici plánovače logistiky v moderním prostředí výrobní společnosti, využití angličtiny, zajímavé zaměstnanecké benefity – láká Vás taková pracovní příležitost? Reagujte!

Náplň práce:

  • řízení činností v oblasti logistiky
  • hledání a návrh optimalizačních opatření v logistice
  • kooperace s výrobou při tvorbě plánu výroby
  • provádění rozborů nákladovosti ve výrobě
  • zpracování podkladů pro cenové kalkulace
  • vedení příslušné dokumentace

Požadujeme

  • SŠ/VŠ ekonomického, příp. technického směru
  • min. 2 roky zkušeností na pozici plánovače logistiky/logistika
  • pokročilá znalost AJ nutná, NJ, FJ nebo ŠJ výhodou
  • orientace v prostředí výroby, automotive výhodou
  • samostatnost, schopnost organizace práce
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • práci pro zahraniční společnost se zajímavým výrobním programem
  • progresivní finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity
  • jazykové vzdělávání
  • odborné vzdělávání
  • profesní a odborný růst
  • nástup možný ihned

Jiná sdělení

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám Váš životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.