Volné pracovní místo  Plánovač výrobních zakázek s AJ, který to umí s Excelem

Lokalita Olomouc a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 38 000–45 000 Kč / měsíc

Organizovanost a plánování jsou slova, které si všichni vybaví, když o Vás mluví? Zároveň i Vy chcete mít ve všem přehled, dokážete uspokojit požadavky zákazníků a využít výrobních kapacit, jak nejefektivněji to půjde? Přesně takového kolegu hledáme!
Potřebujeme zkušeného a organizovaného člověka do naší moderní výroby, která roste a další šikovné ruce a chytré hlavy jsou potřeba. Takže pokud si s Excelem kamarád, AJ pro tebe nebude problém a máš chuť věci zlepšovat, pošli nám životopis a domluvíme si pohovor.

Náplň práce:
  • vytváření dlouhodobých i krátkodobých plánů výroby dle zákaznických požadavků
  • zajišťování plynulého chodu výroby
  • denní komunikace s kolegy z různých oddělení (logistika, výroba apod.)
  • vedení evidence výroby a její kontrola včetně řešení případných odchylek
  • optimalizace a zlepšování výrobních procesů a skladování

Požadujeme

  • min. SŠ/VŠ
  • zkušenost na obdobné pozici ve strojírenské či výrobní firmě
  • AJ alespoň na B2 – především pro komunikaci s kolegy a vedoucím (i slovem)
  • znalost práce s Excelem – s tím budete nerozdělitelní parťáci
  • komunikativní a proaktivní přístup k práci

Nabízíme

  • práci na HPP ve fajn moderní a prosperující společnosti, která je jedničkou na světě ve svém oboru
  • pružnou pracovní dobu – pevný čas je od 9 do 15, jinak je to na Vás a Vašich preferencích
  • 22 dní dovolené
  • příspěvky na stravné (máme i krásnou jídelnu), penzijko či kulturní záležitosti
  • vzdělávání – na to klademe důraz a rozhodně se u nás můžete posunout znalostmi dále
  • řádné zaučení – máme propracovaný program či nástupu, takže určitě v nejistotě nebudete
  • firemní akce, kde se poznáme zase o něco více
a další

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!