Volné pracovní místo  Plánovač výrobního procesu (od 25.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Chcete své bohaté zkušenosti s plánováním výroby uplatnit ve významné společnosti, a zároveň mít každý den možnost využít Vaši vynikající znalost angličtiny? Nabízíme vám jedinečnou pracovní příležitost v mezinárodní výrobní společnosti. Neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Náplň práce:

  • kontrola množství materiálu a jeho uskladnění
  • každodenní komunikace se zahraničními zákazníky, dodavateli a dispečery
  • plánování výroby dle zakázek, dodržování termínů
  • uskladnění hotových výrobků
  • řešení reklamací, tvorba příslušné dokumentace

Požadujeme

  • SŠ/VŠ (zaměření technické/logistické/ekonomické)
  • zkušenosti s plánováním výroby, praxe v logistice výhodou
  • vynikající znalost angličtiny, druhý jazyk výhodou
  • zodpovědnost, pečlivost, samostatnost

Nabízíme

  • různorodá práce v mezinárodním týmu významné společnosti
  • osobní a karierní růst
  • práce v moderním prostředí
  • možnost využití cizího jazyka a vzdělávání se v něm
  • možnost odborného vzdělání
  • lákavé finanční ohodnocení s možným růstem
  • stravování na pracovišti, příspěvky ve formě stravenek
  • poukázky na volnočasové aktivity (Flexipass)
  • práce na HPP
  • pracoviště: Prostějov
  • nástup možný ihned

Jiná sdělení

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám Váš životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.