Volné pracovní místo  PLÁNOVAČ VÝROBY - práce vhodná i pro absolventy

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vysokoškolské

O firmě

Pro našeho významného klienta, výrobní společnost působící v oblasti automobilového průmyslu, hledáme vhodné kandidáty na pozici PLÁNOVAČ VÝROBY.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> plánování výroby na jednotlivých technologiích</li>
<li> navádění a kontrola výrobních dat v systému</li>
<li> inventarizace materiálů na skladech</li>
<li> porovnávání fyzické inventury a stavu zásob v systému</li>
</ul>
<br/>Zaškolení bude poskytnuto

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ</li>
<li> znalost Excelu/word</li>
<li> technické myšlení </li>
<li> komunikativní znalost AJ</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> roční bonus vyplácen ve dvou částech </li>
<li> stravenky v hodnotě 80 Kč</li>
<li> teambuildingové aktivity</li>
<li> navyšování dovolené podle počtu strávených let ve firmě</li>
</ul>