Volné pracovní místo  Plánovač výroby s AJ

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Zahraniční strojírenská firma se zajímavým strojovým zázemím a moderní halou v Olomouckém kraji hledá Plánovače výroby.

Náplň práce:

  • Plánování výroby v souladu s výrobními cíli
  • Sestavování nezbytných plánů výroby, jejich dílčích částí
  • Sledování plnění plánu, analýza případných neplnění
  • Kooperace s ostatními v rámci výroby a jiných oddělení
  • Tvorba příslušné dokumentace

Požadujeme

  • Min. 2 roky praxe na pozici plánovače výroby
  • vzdělání technického, příp. ekonomického směru
  • AJ na pokročilé úrovni – denní komunikace
  • Znalost ERP systémů, ideálně SAP
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity (stravenky, příspěvky, aj.)
  • Odborné vzdělávání
  • Jazykové vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • Pracoviště v Olomouckém kraji

Jiná sdělení

Pokud Vás pracovní pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis. Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.