Volné pracovní místo  Plánovač výroby s angličtinou (od 29.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Máte zkušenosti s plánováním výroby? Mluvíte dobře anglicky? Zašlete nám životopis, zúčastněte se výběrového řízení a začněte plánovat výrobu v úspěšné mezinárodní společnosti v Prostějově!

Náplň práce:

  • plánování výroby dle zakázek, práce s informačním systémem
  • dodržení daných termínů a vyhovění výrobních požadavků, řešení reklamací
  • částečná komunikace se zahraničními zákazníky
  • tvorba příslušné dokumentace, reporting

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického oboru
  • aktivní komunikace v angličtině, druhý jazyk výhodou
  • praxe v plánování výroby

Nabízíme

  • práce v úspěšné mezinárodní společnosti se sídlem v Prostějově
  • moderní prostředí s přátelskou atmosférou
  • jazykové kurzy
  • mzda s možnými bonusy
  • příspěvky na stravování, volný čas a další firemní benefity
  • práce na HPP
  • nástup možný ihned