Volné pracovní místo  Plánovač výroby s náb. příspěvkem!

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 30 000–40 000 Kč / měsíc

Máte rádi ve všem pořádek a organizace času a práce Vám není cizí?
Právě otevíráme novou pozici plánovače výroby, a hledáme právě někoho takového, jako jste možná Vy.
Tudíž pokud již máte nějaké zkušenosti v oblasti plánování za sebou, ozvěte se nám a my se s Vámi rádi spojíme.

Náplň práce:
  • vytváření a aktualizování týdenních plánů výroby
  • eliminování případných rizik zastavení výroby
  • obsluha ERP systému
  • komunikace se zákaznickým servisem - většinou formou emailu
  • příprava reportů

Požadujeme

  • min středoškolské vzdělání - technický obor výhodou
  • zkušenost s plánováním výroby
  • pokročilá znalost Excelu
  • povědomí o nástrojích štíhlé výroby (KANBAN, 5S, 8D)
  • AJ –komunikování se zákaznickým servisem
  • znalost některého ERP systému (SAP, Helios, Pohoda, K2, …)

Nabízíme

  • náborový příspěvek 20.000 Kč
  • 25 dnů dovolené
  • firemní stravování – dotované jídla
  • odměny za docházku a beznemocnost
  • příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • vzdělávací či jazykové kurzy
  • bonusy při životním či firemním jubileu
  • lokalita: Židlochovice

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Tato pracovní nabídka je vhodná také pro: plánovač, nákup, asistent plánování, výroba, strojírenství, asistent, práce v Hustopečích, práce v Břeclavi, operativní plánování, referent plánování, pracovník plánování, práce ihned, volná práce

Jobs Contact Consulting, s.r.o. se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!