Volné pracovní místo  Plánovač výroby - skvělá pracovní příležitost!

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Hledáme kolegu/kolegyni do logistického týmu, na pozici Plánovač výroby. Získejte práci v mezinárodní společnosti v Prostějově, nové zkušenosti a zajímavá ohodnocení! Čtěte více a zašlete nám svůj životopis!

Náplň práce:

  • nejprve se seznámíte s celým výrobním procesem krok po kroku
  • po přijetí zakázky zadáte potřebné údaje do systému a naplánujete její průběh
  • je důležité vyhovět zákazníkovi, proto musíte dodržovat smluvené termíny dodání, příp. proaktivně řešit zpoždění zakázky – s tím souvisí také podílení se na optimalizaci výroby
  • dalším důležitým úkolem je kontrola skladových zásob a komunikace s oddělením nákupu
  • celý průběh zakázky budete dokumentovat a vše pravidelně reportovat nadřízenému

Požadujeme

  • hledáme uchazeče s technickým vzděláním a citem pro výrobu
  • důležité je umět dobře anglicky, pokud znáte i jiný jazyk, je samozřejmě velkou výhodou
  • určitě uvítáme zkušenost s plánováním výroby
  • a malá rada – komunikativnost a pozitivní přístup na nás vždy udělají dojem

Nabízíme

  • získáte u nás zajímavou práci a zjistíte, jak to chodí v úspěšné zahraniční společnosti
  • vyrábíme v moderní hale a používáme nejnovější technologie
  • seznámíte se s mladým a přátelským kolektivem
  • budete mít spoustu příležitostí k rozvíjení jazyka, a to jak při aktivním používání v práci, tak v jazykových kurzech, na které Vám přispějeme
  • odměníme Vás zajímavou mzdou a přidáme i bonusy
  • nepřijdete ani o lákavé benefity
  • Práce je na HPP a sídlo společnosti v Prostějově