Volné pracovní místo  Plánovač výroby v automotive – Lipovka

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

Chcete pracovat pro mezinárodní automotive společnost? Rádi hledáte nové výzvy a máte zkušenosti s plánováním výroby?
Dejte nám o sobě vědět, možná hledáme právě Vás!

Co Vás čeká?

  • tvorba a zpracování výrobních plánů dle požadavků klienta
  • ověřování stavu zásob pro zajištění produkce
  • průběžné sledování jednotlivých zakázek
  • pravidelné meetingy a reporting
  • úzká komunikace zejména s výrobou a logistikou

Co Vám nabízíme:

  • moderní zázemí mezinárodní společnosti
  • týden dovolené navíc
  • motivující platové ohodnocení
  • 13. a 14. plat
  • dotované stravování
  • nástup ihned nebo dohodou

Co od Vás očekáváme:

  • minimálně SŠ vzdělání
  • znalost produktů MS office
  • odolnost vůči stresu
  • zkušenost na obdobné pozici alespoň 1 rok
  • angličtina výhodou