Volné pracovní místo  PLÁNOVAČ VÝROBY - využití AJ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

Pro našeho klienta, mezinárodního výrobce IT komponentů, hledáme vhodné kandidáty/-ky na pozici:

PLÁNOVAČ VÝROBY

Náplň práce:

  • realizace výrobních příkazů z produkční linky
  • spolupráce s oddělením nákupu - přijímání objednávek
  • vyřizování expedice
  • sledování materiálu a jeho kontrola
  • disponování s přebytečným materiálem

Požadujeme

  • SŠ, VŠ vzdělání (elektro nebo strojní výhodou)
  • velmi dobrá znalost anglického jazyka (schopnost komunikovat s anglicky mluvícími nadřízenými)
  • znalost MS Office (především Excel)
  • schopnost pracovat pod tlakem a reagovat na rychle měnící se požadavky
  • flexibilita, samostatnost, spolehlivost

Nabízíme

  • práci v moderní a rychle se rozvíjející společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • rozmanitou a zajímavou práci

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".