Volné pracovní místo  Plánovač výroby

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Personální poradenská společnost zaměřená na řízení lidských zdrojů s celorepublikovým působením.

Pro našeho klienta, významnou strojírenskou společnost se zahraniční účastí, hledáme vhodné kandidáty na pozici

PLÁNOVAČ VÝROBY

Náplň práce:
  • Optimalizace výroby a zakázek, práce s informačním systémem pro plánování výroby
  • Komunikace se zákazníky a výrobou
  • Tvorba podkladů/technické dokumentace pro výrobu
  • Zajištění kooperací, dopravy

Požadujeme

  • SŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
  • Praxe ve strojírenské výrobě podmínkou
  • Praxe v plánování výroby výhodou
  • Znalost technické dokumentace
  • Alespoň pasivní znalost německého jazyka (schopnost čtení, psaní)
  • Znalost práce na PC
  • Schopnost učit se novým věcem
  • Samostatnost, spolehlivost, dobré organizační schopnosti
  • Flexibilita
  • Cílevědomost, zodpovědnost
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Zázemní stabilní nadnárodní společnosti
  • Zaměstnanecké výhody - stravenky
  • Možnost seberealizace
  • Příjemné, moderní pracovní prostředí
  • Zajímavé finanční ohodnocení

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".