Volné pracovní místo  Plánovač výroby

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Pro našeho významného klienta, nadnárodní výrobní společnost sídlící na teplicku, hledáme vhodné uchazeče na pozici Plánovač výroby.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> připravuje a zpracovává operativní plány s ohledem na požadavky zákazníka a výrobní kapacity</li>
<li> zapracovává do výrobních plánů požadavky výrobních i nevýrobních úseků</li>
<li> sleduje tok výroby, dodržuje výrobní parametry a jejich plnění ve vztahu k plánu</li>
<li> připravuje podklady pro objednávání u dodavatelůl</li>
<li> předkládá zpracované výrobní plány spolupracujícím úsekům</li>
<li> spolupracuje s kolegy výrobního plánování, závodovou a divizní logistikou a ostatními úseky</li>
<li> účastní se výrobních a logistických porad</li>
</ul>

Požadujeme

Požadujeme:<ul>
<li> SŠ vzdělání</li>
<li> znalost anglického jazyka slovem i písmem nutná!!!</li>
<li> zkušenost v logistice/plánování výroby min. 2 roky</li>
<li> zkušenost s vedením lidí výhodou</li>
<li> velmi dobrá znalost práce na PC (především práce v MS Excel)</li>
<li> schopnost práce pod tlakem, schopnost zvládat stres</li>
<li> spolehlivost, iniciativu, odpovědnost</li>
<li> velmi dobré analytické myšlení</li>
<li> komunikativnost</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti</li>
<li> zaměstnanecké výhody</li>
<li> možnost profesního i odborného růstu</li>
<li> pracovní poměr na dobu neurčitou</li>
<li> garantovaný 13. a 14. plat</li>
<li> odborná školení </li>
<li> příjemné pracovní prostředí</li>
<li> dynamický kolektiv</li>
<li> nástup možný ihned nebo dohodou</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".