Volné pracovní místo  PLÁNOVAČ ZAKÁZEK

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Nyní se Vám otevírá skvělá příležitost získat zajímavou práci v dynamickém a profesionálním prostředí úspěšné nadnárodní společnosti na pozici PLÁNOVAČ ZAKÁZEK<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> Příprava výrobního plánu a plánu odbytu</li>
<li> Příjem zákaznických objednávek, zadávání do systému</li>
<li> Řízení a kontrola výrobních zakázek</li>
<li> Dohled nad termínem zakázek</li>
<li> Spolupráce se zahraničními pobočkami</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání (ideálně strojní nebo ekonomické)</li>
<li> plynulá znalost anglického nebo německého jazyka</li>
<li> analytické myšlení </li>
<li> výborná znalost MS Office</li>
<li> zkušenost na obdobné pozici</li>
<li> znalost nějakého ERP systému (SAP výhodou)</li>
<li> technické myšlení</li>
<li> samostatnost, spolehlivost</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zázemí silné mezinárodní společnosti</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> jazykové vzdělávání</li>
<li> 13. a 14. plat</li>
</ul>