Volné pracovní místo  PLANT CONTROLLER s AJ

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

ČÍSLA, ANALÝZY, CONTROLLING - JSTE ZDE JAKO RYBA VE VODĚ?<br/>Máte alespoň krátkou praxi v oblasti controllingu/financí a hovoříte velmi dobře anglicky? Baví Vás práce s čísly?<br/>
<br/>Pozice ve výrobní společnosti se zahraničním kapitálem nabízí velkou příležitost získat nové zkušenosti v oblasti controllingu a financí.<br/>
<br/>Náplň práce?<ul>
<li> nastavení a údržba produktových standardů</li>
<li> výpočet transferových cen </li>
<li> zajištění správnosti primárních dat </li>
<li> zajištění procesu budgetingu, reportingu a zpracovani forecastu </li>
<li> reporting úspor a investic</li>
<li> kontrola dodržování delegovaných pravomocí</li>
<li> organizace měsíční závěrky</li>
<li> zodpovědnost za provozní výsledek závodu</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> AJ na komunikativní úrovni</li>
<li> VŠ vzdělání </li>
<li> praxe v oblasti controllingu, finančních analýz velkou výhodou</li>
<li> ekonomické myšlení, nadhled</li>
<li> optimistický duch / pozitivní přístup</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> klouzavá pracovní doba</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> závodní stravování</li>
<li> další vyhody plynoucí z kolektivní smlouvy (příspěvek na dovolenou, firemní rekreační objekty,příspěvek na penzijní připojištění či životní pojištění..)</li>
</ul>