Volné pracovní místo  PLANT MANAGER - Tachov

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

OJEDINĚLÁ NABÍDKA PRO SAMOSTATNOU VŮDČÍ OSOBNOST S ODPOVÍDAJÍCÍMI ZKUŠENOSTMI A VÝBORNÝMI ORGANIZAČNÍMI SCHOPNOSTMI !!!<br/>
<ul>
<li>*** HLEDÁME SCHOPNÉHO MANAŽERA PRO VEDENÍ SPOLEČNOSTI ***</li>
</ul>
<br/>Vaším úkolem bude:<br/>
<ul>
<li> nastavení dlouhodobé vize, reálných a ambiciózních cílů společnosti a její směrování k jejich dosažení</li>
<li> strategické plánování, optimalizace výrobních procesů </li>
<li> řízení oblasti financí, kvality a technického zabezpečení</li>
<li> samostatné navrhování změn</li>
</ul>

Požadujeme

Kandidát by měl splňovat následující kritéria:<br/>
<ul>
<li> VŠ vzdělání</li>
<li> zkušenosti s vedením výrobního závodu</li>
<li> právní povědomí, technické zázemí</li>
<li> ambicióznost, samostatnost</li>
<li> tah na branku, schopnost samostatně se rozhodnout</li>
<li> ochota restrukturalizovat závod</li>
<li> dobrá znalost anglického jazyka</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zájem o dlouhodobou spolupráci</li>
<li> motivační finanční ohodnocení</li>
<li> možnost seberealizace</li>
</ul>