Volné pracovní místo  PLC Engineer (f/m/x) s příspěvkem na dopravu!

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 50 000–55 000 Kč / měsíc

Čeká Vás zde odpovědný zaměstnavatel a fajn parta která táhne za jeden provaz. Přidejte se k nám společně vytváříme místo kde nás baví pracovat i žít ...

Náplň práce:

Účast na ranních poradách
Řešení vzniklých problémů základní i pokročilý troubleshooting
Práce s údržbovým systémem řešení pracovních zakázek a inspekčních prohlídek
Preventivní údržba řídicích systémů kontrola logů zálohování
Příprava podkladů pro nové investiční projekty
Řešení problematiky cyber security v systému OT
Příprava nápravných opatření z havárií a jejich implementace
Po zaškolení a prohlídce celého závodu zapojení se do držení hotovosti 24/7 na řídicí systémy dle našich zkušenost nejdříve po jednom roce

Požadavky na kandidáta:

Minimálně ukončené středoškolské vzdělávání elektrotechnického směru
Zvládat komunikaci napříč odděleními
Anglický jazyk na komunikativní úrovni
Zvládat práci pod tlakem
Základní znalosti IT sítě admin. level Windows
Principiální znalosti jak funguje regulace a instrumentační prvky
50/1978 Sb. Vyhláška o odborné způsobilosti v elektrotechnice
Být týmový hráč

Nabízíme:

Prostor pro uplatňování vlastní vize a nápadů
Výzvy plynoucí z dynamického růstu společnosti a implementace nových inovativních technologií
Spolupráce v mezinárodním týmu
Možnost se neustále vzdělávat a kariérně růst v rámci úspěšné globální společnosti
Atraktivní plat a benefity
Spolupráce s profesionály ve svém oboru
Kariérní růst a možnost budoucího uplatnění u našich zahraničních sesterských společností
50.000- Kč hrubého jako odměnu za Váš nástup
Až 7.200-Kč příspěvek na dopravu
70.000- Kč příspěvek na přestěhování
25 dní dovolené
Pojďme společně růst tvořit a inspirovat!