Volné pracovní místo  PLC programátor jednoúčelových strojů / bez výjezdů

Lokalita Jihlava a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 50 000–60 000 Kč / měsíc

Máte zkušenosti s programovacím prostředím Simatic případně TIA portál do různých druhů zařízení? Hledáte stabilního zaměstnavatele, kde budete moci využít své zkušenosti a samostatně pracovat a mít možnost i profesního růstu? Nabízíme Vám jedinečnou příležitost na pozici PLC programátor ve stabilní výrobní společnosti.

Náplň práce:
  • implementace a tvorba programů do nových i stávajících strojů
  • práce v prostředí Simatic S7 a TIA Portal
  • zprovoznění strojů jak v místě firmy tak u zákazníků
  • představení fungování stroje pracovníkům ve výrobě
  • občas také přenastavování a přeprogramování stávajících programů strojů

Požadujeme

  • SŠ / VŠ vzdělání elektro
  • prokazatelné zkušenosti s PLC programováním
  • zkušenosti s vytvářením nových programů v Simatic a práce v TIA portal
  • schopnost orientovat se v dokumentaci v E-Planu (či podobném)
  • ŘP sk. B - aktivní řidič
  • AJ na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • placené kurzy
  • dovolená
  • odměny a bonusy jak měsíční, tak i z projektu
  • flexibilní pracovní dobu
  • stravenky
  • jazykové vzdělávání
  • Jihlava

Jiná sdělení

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.Tato pracovní pozice je také vhodná pro PLC programátor, tiaportal, Siemens, Simatic, programátor elektro, Eplan, PLC programmer, PLC Jihlava, práce bez cestování PLC,...

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku PLC programátor jednoúčelových strojů / bez výjezdů?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Lenka Čechová z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku PLC programátor jednoúčelových strojů / bez výjezdů

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.