Volné pracovní místo  PLC Programátor – projekty pouze v rámci ČR! #2157

Lokalita Brno a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 50 000–75 000 Kč / měsíc

Jste PLC Programátor a hledáte pozici, kde nebudete muset neustále cestovat po celém světě? Máme příležitost přesně pro vás!

Jsme středně velká, ryze česká společnost, která si zakládá na pohodové atmosféře. Aktuálně mezi sebe hledáme programátora, který zapadne mezi naše zkušené kolegy.

Náplň práce:
  • Budete vytvářet a následně i implementovat software pro PLC a roboty.
  • Stroje, se kterými pracujeme vytváříme od A do Z. Na základě návrhů našich projektantů je vyrábíme, sestavujeme a vaším úkolem bude oživit je.
  • Budete spolupracovat jak s konstruktéry, tak i s vývojovým týmem nebo třeba subdodavateli a týmem zákazníka.
  • A samozřejmě kromě práce na brněnské centrále budete programovat u některých našich zákazníků – převážně v ČR.

Požadujeme

  • Důležité pro nás jsou především vaše zkušenosti. Oceníme tak předchozí praxi na pozici Programátora PLC.
  • Využíváme hlavně systémy Siemens a Beckhoff, velkou výhodou tedy bude, pokud jste s některým z nich už pracovali.
  • Rádi uvítáme i absolventy technických oborů – ať už jde o automatizaci, elektro nebo IT.
  • A samozřejmě je pro nás zásadní abyste zapadli do našeho týmu – vaši noví kolegové ocení hlavně aktivní přístup, komunikativnost a ochotu učit se.

Nabízíme

  • Samozřejmostí je férové finanční ohodnocení, ke kterému navíc dostanete bonusy za dokončené projekty či prémie na základě výsledků společnosti.
  • Budete mít 5 týdnů dovolené a navíc i flexibilní pracovní dobu.
  • Připravili jsme pro vás také stravenky, příspěvky na sport nebo třeba i na penzijní a životní pojištění.
  • A dále budete mít k dispozici firemní automobil i pro soukromé účely, notebook a telefon.
  • Samozřejmostí je, že vás budeme podporovat v dalším profesním rozvoji a čekají vás jak interní, tak i externí školení.

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!