Volné pracovní místo  PLC Specialist / Control System Engineer (M/Ž) - flexibilní pracovní doba, kvalitní bonusový a benefitní systém zaručen!

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Pro nově vznikající závod hledáme kolegu se silnou osobností, který využije své znalosti pro rozjezd nového projektu. Věříš, že jsi to ty? Tak neváhej a zašli nám své CV!

Nabízíme:

  • Vysoké osobní ohodnocení
  • Vánoční bonus
  • Zajímavá variabilní složka mzdy
  • Stravenky
  • Systém Caffeterie
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Odměna za docházku
  • Možnost jazykových a odborných kurzů
  • Příspěvek na dojíždění
  • Zaměstnanecké  výhody

Náplň práce:

  • Implementace řídících systémů využívajících PLC a Ignition Scada
  • Dohled nad tokem informací mezi PLC a ignition Scada, řízení, předzpracování a zpracování dat
  • Zajištění reaktivního řešení problémů pro řídící systémy
  • Vytváření dokumentace

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání technického směru
  • Znalost Anglického jazyka na úrovní písemné a ústní komunikace
  • Zkušenost alespoň 2 roky s PLC, SCADA a návrhem řídících systémů
  • Silné analytické a komunikační dovednosti
  • Zkušenost s programovacími jazyky jako Python, Java nebo SQL