Volné pracovní místo  Podnikový ekolog

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

NADNÁRODNÍ SPOLEČNOST, PŮSOBÍCÍ V OBLASTI TECHNICKÝCH A KOMUNÁLNÍCH SLUŽEB, ÚDRŽBY KOMUNIKACÍ A ÚPRAVY ZELENĚ, HLEDÁ VHODNÉ KANDIDÁTY NA POZICI PODNIKOVÉHO EKOLOGA.

NÁPLŇ PRÁCE
  • Tvorba firemních směrnic, provozních řádů a jiných dokumentů
  • Provádění interní kontroly vybraných provozoven, zajištění nápravných opatření
  • Kontrola sběrných dvorů, dílny, skladu na chemické látky
  • Školení zaměstnanců firmy v oblasti ŽP (odpady, ovzduší, IPPC, voda)
  • Asistence při vnitřních a vnějších auditech, při kontrolách ze státní správy

Požadujeme

  • SŠ/VŠ - zaměření ekologie, chemie, živ. prostředí
  • Praxi na obdobné pozici
  • Znalost související legislativy (zákon o odpadech, ŽP)
  • Znalost MS Office
  • Znalost EVI, SKLAD výhodou
  • Orientace v ISO 140001
  • Řidičské oprávnění skupiny B (aktivní řidič)
  • Samostatnost, komunikativnost, pečlivost a spolehlivost

Nabízíme

  • Zaměstnání ve stabilní, nadnárodní společnosti
  • Práce na hlavní pracovní poměr
  • Samostatná, zodpovědná práce
  • Možnost seberealizace
  • Příjemný pracovní kolektiv
  • Příspěvek na stravování
  • Telefon, PC, služební automobil k dispozici

Jiná sdělení

Lokalita pracoviště: Mimoň (+pobočky Mladá Boleslav, Votice)